LED75W-022
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-022 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED75W-022
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 22V 3.4A
Foi de date: 1.LED75W-022.pdf2.LED75W-022.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LED75W-022
Număr parc LED75W-022 Producător Thomas Research Products
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 22V 3.4A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2292 pcs Fișa cu date 1.LED75W-022.pdf2.LED75W-022.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 22V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serie LED-75W Evaluări IP66
Putere (Wați) 75W Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 88%
Dimming - descriere detaliata 3.4A 22V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 3.4A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.