LED75W-020
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-020 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED75W-020
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A
Foi de date: 1.LED75W-020.pdf2.LED75W-020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LED75W-020
Număr parc LED75W-020 Producător Thomas Research Products
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2212 pcs Fișa cu date 1.LED75W-020.pdf2.LED75W-020.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 20V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serie LED-75W Evaluări IP66
Putere (Wați) 75W Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 87%
Dimming - descriere detaliata 3.75A 20V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 3.75A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Aprobări CE, cULus
produse asemanatoare
LED75W-022-C3400-D
LED75W-022-C3400-D
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 3.4A
In stoc: 1913 pcs
Descarca: LED75W-022-C3400-D.pdf
RFQ
LED75W-015-C5000-D
LED75W-015-C5000-D
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 5A
In stoc: 1841 pcs
Descarca: LED75W-015-C5000-D.pdf
RFQ
LED75W-020-C3750-D
LED75W-020-C3750-D
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
Descarca: LED75W-020-C3750-D.pdf
LED75W-018-C4200-D
LED75W-018-C4200-D
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 4.2A
Descarca: LED75W-018-C4200-D.pdf
LED75W-020-C3750
LED75W-020-C3750