| Număr parc | PL20-20-130B | Producător | Tamura |
|---|---|---|---|
| cantitate valabila | 5264 pcs | Fișa cu date | PL20-20-130B.pdf |
| Greutate | - | Tensiune - secundar (încărcare completă) | Parallel 10V, Series 20V |
| Tensiune - Primar | 115V, 230V | Tensiune - Izolare | 3500Vrms |
| Tip | Laminated Core | Stilul de terminare | PC Pin |
| Dimensiune / Dimensiune | 57.20mm L x 47.60mm W | Serie | PL20-xx-130B |
| Lichidări secundare | Dual | Înfășurarea primară | Dual |
| Putere - Max | 20 VA | Alte nume | MT3122 PL20-20 PL20-20(BOX) PL20-20(BULK) PL2020130B |
| Tipul de montare | Through Hole | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Înălțime - așezată (Max) | 41.28mm |
| Curent - Ieșire (Max) | Parallel 2A, Series 1A | Centru atingere | No |