PL20-10-130B
TamuraTamura
PL20-10-130B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PL20-10-130B
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Foi de date: PL20-10-130B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PL20-10-130B
Număr parc PL20-10-130B Producător Tamura
cantitate valabila 3384 pcs Fișa cu date PL20-10-130B.pdf
Greutate - Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 3500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 57.20mm L x 47.60mm W Serie PL20-xx-130B
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 20 VA Alte nume MT3104
PL20-10
PL20-10(BOX)
PL20-10(BULK)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 41.28mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 4A, Series 2A Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PL20-28-130B
PL20-28-130B
Producători: Tamura
Descriere: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
In stoc: 6632 pcs
Descarca: PL20-28-130B.pdf
RFQ
PL20-2
PL20-2
Producători: Bel
Descriere: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
In stoc: 3443 pcs
Descarca: PL20-2.pdf
RFQ
Producători: Tamura
Descriere: XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Descarca: PL2.5-20-130B.pdf
PL20
PL20
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
Descarca:
PL20-1
PL20-1
Producători: Bel