830A0067-03
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 830A0067-03
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 830A0067-03
Număr parc 830A0067-03 Producător Tamura
Descriere AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6078 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 24VAC Tensiune - intrare 120VAC
Dimensiune / Dimensiune - Serie 830A
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 20W
Conector de ieșire Screw Terminal Alte nume 830A0067-03B
MT7116
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 5-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 24VAC 830mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 830mA Lungimea cablurilor -