830A0061-03
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 830A0061-03
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 830A0061-03
Număr parc 830A0061-03 Producător Tamura
Descriere AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3162 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 12VAC Tensiune - intrare 120VAC
Dimensiune / Dimensiune - Serie 830A
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 19W
Conector de ieșire Screw Terminal Alte nume 830A0061-03B
MT7110
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 5-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12VAC 1.6A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 1.6A Lungimea cablurilor -
Aprobări - Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
83093
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SET CAREER BUILD AUTO BODY ADD O
In stoc: 244 pcs
Descarca:
RFQ
83096
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SET DIESEL INTERMEDIATE
In stoc: 44 pcs
Descarca:
RFQ
830A
830A
Producători: B&K Precision
Descriere: METER CAPACITANCE AUTO RANGE
In stoc: 7059 pcs
Descarca: 830A.pdf