NRS6010T4R7MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T4R7MMGF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NRS6010T4R7MMGF
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM
Foi de date: 1.NRS6010T4R7MMGF.pdf2.NRS6010T4R7MMGF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NRS6010T4R7MMGF
Număr parc NRS6010T4R7MMGF Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 799343 pcs Fișa cu date 1.NRS6010T4R7MMGF.pdf2.NRS6010T4R7MMGF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie NR, S Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2304 (6010 Metric)
Alte nume 587-2560-2
LM NRS6010T 4R7MMGF
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant 36MHz
descriere detaliata 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 198 mOhm Max 2304 (6010 Metric) Rezistența DC (DCR) 198 mOhm Max
Ratingul curent 1.4A Curent - saturație 1.3A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NRS6010T3R3MMGFV
NRS6010T3R3MMGFV
Producători: Taiyo Yuden
Descriere: FIXED IND 3.3UH 1.5A 162 MOHM
In stoc: 471700 pcs
Descarca: NRS6010T3R3MMGFV.pdf
RFQ
NRS6010T4R7MMGFV
NRS6010T4R7MMGFV
Producători: Taiyo Yuden
Descriere: FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM