NRS6010T2R2MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T2R2MMGF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NRS6010T2R2MMGF
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 1.7A 132 MOHM
Foi de date: 1.NRS6010T2R2MMGF.pdf2.NRS6010T2R2MMGF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NRS6010T2R2MMGF
Număr parc NRS6010T2R2MMGF Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 2.2UH 1.7A 132 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 753066 pcs Fișa cu date 1.NRS6010T2R2MMGF.pdf2.NRS6010T2R2MMGF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie NR, S Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2304 (6010 Metric)
Alte nume 587-2558-2
LM NRS6010T 2R2MMGF
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant 56MHz
descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 132 mOhm Max 2304 (6010 Metric) Rezistența DC (DCR) 132 mOhm Max
Ratingul curent 1.7A Curent - saturație 1.9A