LB2016T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T3R3M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LB2016T3R3M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 285MA 200 MOHM
Foi de date: 1.LB2016T3R3M.pdf2.LB2016T3R3M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LB2016T3R3M
Număr parc LB2016T3R3M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 3.3UH 285MA 200 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1623349 pcs Fișa cu date 1.LB2016T3R3M.pdf2.LB2016T3R3M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ecranare Unshielded Serie LB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0806 (2016 Metric)
Alte nume 587-2502-2
LB2016T3R3M-ND
LQ LB 2016T3R3M
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 55MHz
descriere detaliata 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 285mA 200 mOhm 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 200 mOhm
Ratingul curent 285mA Curent - saturație -