LB2016T330K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T330K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LB2016T330K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 85MA 1.7 OHM SMD
Foi de date: 1.LB2016T330K.pdf2.LB2016T330K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LB2016T330K
Număr parc LB2016T330K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 33UH 85MA 1.7 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1684316 pcs Fișa cu date 1.LB2016T330K.pdf2.LB2016T330K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ecranare Unshielded Serie LB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0806 (2016 Metric)
Alte nume 587-2501-2
LB2016T330K-ND
LQ LB 2016T330K
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 14MHz
descriere detaliata 33µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 1.7 Ohm 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.7 Ohm
Ratingul curent 85mA Curent - saturație -