CAL45VB222K
Prezentarea produsului
Număr parc: CAL45VB222K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 2.2MH 110MA 36 OHM TH
Foi de date: 1.CAL45VB222K.pdf2.CAL45VB222K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAL45VB222K
Număr parc CAL45VB222K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 2.2MH 110MA 36 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6844 pcs Fișa cu date 1.CAL45VB222K.pdf2.CAL45VB222K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Alte nume LA CAL 45VB 222K Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 252kHz Inductanţă 2.2mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 36 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 36 Ohm Max
Ratingul curent 110mA Curent - saturație 130mA