CAL45VB1R8K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CAL45VB1R8K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 2.8A 48 MOHM TH
Foi de date: 1.CAL45VB1R8K.pdf2.CAL45VB1R8K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAL45VB1R8K
Număr parc CAL45VB1R8K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 1.8UH 2.8A 48 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4253 pcs Fișa cu date 1.CAL45VB1R8K.pdf2.CAL45VB1R8K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
ecranare Unshielded Serie CA, L Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Axial
Alte nume LA CAL 45VB 1R8K Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 48 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 48 mOhm Max
Ratingul curent 2.8A Curent - saturație 4.1A