BRC2016T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T150K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BRC2016T150K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 410MA 780 MOHM
Foi de date: 1.BRC2016T150K.pdf2.BRC2016T150K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BRC2016T150K
Număr parc BRC2016T150K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 15UH 410MA 780 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 965573 pcs Fișa cu date 1.BRC2016T150K.pdf2.BRC2016T150K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Alte nume 587-3017-2
LQ BR C2016T150K
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 28MHz
descriere detaliata 15µH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 780 mOhm Max 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 780 mOhm Max
Ratingul curent 410mA Curent - saturație 400mA