BRC2016T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T100M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BRC2016T100M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 520MA 400 MOHM
Foi de date: 1.BRC2016T100M.pdf2.BRC2016T100M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BRC2016T100M
Număr parc BRC2016T100M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 10UH 520MA 400 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 923701 pcs Fișa cu date 1.BRC2016T100M.pdf2.BRC2016T100M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ecranare Unshielded Serie BR, C Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0806 (2016 Metric)
Alte nume LQ BR C2016T100M Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 35MHz
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 400 mOhm Max 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 400 mOhm Max
Ratingul curent 520mA Curent - saturație 450mA