TYETCCSANF-26.000000
TaitienTaitien
TYETCCSANF-26.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYETCCSANF-26.000000
Producator / Marca: Taitien
Descrierea produsului OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD
Foi de date: 1.TYETCCSANF-26.000000.pdf2.TYETCCSANF-26.000000.pdf3.TYETCCSANF-26.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYETCCSANF-26.000000
Număr parc TYETCCSANF-26.000000 Producător Taitien
Descriere OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.8 V ~ 3.3 V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie TY
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Alte nume 1664-1305-2 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 26MHz descriere detaliata 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 2mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -