TYETBCSANF-32.000000
TaitienTaitien
TYETBCSANF-32.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYETBCSANF-32.000000
Producator / Marca: Taitien
Descrierea produsului OSC TCXO 32MHZ 3.3V CLP SW SMD
Foi de date: 1.TYETBCSANF-32.000000.pdf2.TYETBCSANF-32.000000.pdf3.TYETBCSANF-32.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYETBCSANF-32.000000
Număr parc TYETBCSANF-32.000000 Producător Taitien
Descriere OSC TCXO 32MHZ 3.3V CLP SW SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.8 V ~ 3.3 V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie TY
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Alte nume 1664-1300-6 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±1ppm
Frecvență 32MHz descriere detaliata 32MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 2.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -