HM79-40221LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM79-40221LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-40221LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM
Foi de date: HM79-40221LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-40221LFTR13
Număr parc HM79-40221LFTR13 Producător TT Electronics/BI Magnetics
Descriere FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4672 pcs Fișa cu date HM79-40221LFTR13.pdf
Tensiune - Defalcare - folosire Unshielded
Tip Wirewound Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Serie HM79 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare Nonstandard
Alte nume 987-1241-2
HM79-40221LFTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului HM79-40221LFTR13 Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm)
Tipul hardware 220µH Frecventa - Test -
Frecventa - Self Resonant 960 mOhm Max Descriere extinsă 220µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 960 mOhm Max Nonstandard
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Diametru - umăr -
Descriere FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM Timp de intarziere 1kHz
Rezistența DC (DCR) - Ratingul curent 490mA