HM79-40121LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-40121LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-40121LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM
Foi de date: HM79-40121LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-40121LFTR13
Număr parc HM79-40121LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6589 pcs Fișa cu date HM79-40121LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie HM79
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 120µH Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 120µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 470 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 470 mOhm Max Ratingul curent 660mA