HM73-50140LFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM73-50140LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 14UH 5.5A 13.2 MOHM
Foi de date: HM73-50140LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM73-50140LFTR13
Număr parc HM73-50140LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 14UH 5.5A 13.2 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3276 pcs Fișa cu date HM73-50140LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.532" L x 0.512" W (13.5mm x 13mm)
ecranare Shielded Serie HM73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 14µH Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 14µH Shielded Inductor 5.5A 13.2 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 13.2 mOhm Max Ratingul curent 5.5A
Curent - saturație 10A