HM73-40R30LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM73-40R30LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 300NH 40A 0.65 MOHM
Foi de date: HM73-40R30LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM73-40R30LFTR13
Număr parc HM73-40R30LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 300NH 40A 0.65 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6071 pcs Fișa cu date HM73-40R30LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.555" L x 0.512" W (14.10mm x 13.00mm)
ecranare Shielded Serie HM73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 300nH Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 300nH Shielded Inductor 40A 0.65 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 0.65 mOhm Max Ratingul curent 40A
Curent - saturație 73A