HM73-31100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM73-31100LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM73-31100LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
Foi de date: HM73-31100LFTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM73-31100LFTR13
Număr parc HM73-31100LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57383 pcs Fișa cu date HM73-31100LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
ecranare Shielded Serie HM73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 987-1231-2
HM7331100LFTR13
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 10µH Shielded Inductor 6A 26 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 26 mOhm Max
Ratingul curent 6A Curent - saturație 10A