HM73-303R9LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM73-303R9LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 3.9UH 10A 7.2 MOHM SMD
Foi de date: HM73-303R9LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM73-303R9LFTR13
Număr parc HM73-303R9LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 3.9UH 10A 7.2 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4937 pcs Fișa cu date HM73-303R9LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
ecranare Shielded Serie HM73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 3.9µH Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 3.9µH Shielded Inductor 10A 7.2 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 7.2 mOhm Max Ratingul curent 10A
Curent - saturație 18A