HM72E-06330LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72E-06330LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM72E-06330LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD
Foi de date: HM72E-06330LFTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM72E-06330LFTR13
Număr parc HM72E-06330LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56700 pcs Fișa cu date HM72E-06330LFTR13.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) ecranare Unshielded
Serie HM72E-06 Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume 987-1637-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 33µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 33µH Unshielded Molded Inductor 1.8A 332 mOhm Max 2-SMD
Rezistența DC (DCR) 332 mOhm Max Ratingul curent 1.8A
Curent - saturație 2.5A