HM72E-061R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72E-061R0LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM72E-061R0LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD
Foi de date: HM72E-061R0LFTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM72E-061R0LFTR13
Număr parc HM72E-061R0LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154687 pcs Fișa cu date HM72E-061R0LFTR13.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) ecranare Unshielded
Serie HM72E-06 Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume 987-1632-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1µH Unshielded Molded Inductor 10.3A 10 mOhm Max 2-SMD
Rezistența DC (DCR) 10 mOhm Max Ratingul curent 10.3A
Curent - saturație 15A