HM66A-1045681MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-1045681MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 680UH 380MA 1.92 OHM
Foi de date: HM66A-1045681MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-1045681MLF13
Număr parc HM66A-1045681MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 680UH 380MA 1.92 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5532 pcs Fișa cu date HM66A-1045681MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
ecranare Shielded Serie HM66A
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 680µH Înălțime - așezată (Max) 0.189" (4.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 680µH Shielded Wirewound Inductor 380mA 1.92 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.92 Ohm Max Ratingul curent 380mA