HM66A-1045221MLF13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-1045221MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 650MA 564 MOHM
Foi de date: HM66A-1045221MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-1045221MLF13
Număr parc HM66A-1045221MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 220UH 650MA 564 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5630 pcs Fișa cu date HM66A-1045221MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 220µH Înălțime - așezată (Max) 0.189" (4.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 220µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 564 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 564 mOhm Max Ratingul curent 650mA