HM66A-0530101MLF13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-0530101MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 430MA 801 MOHM
Foi de date: HM66A-0530101MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-0530101MLF13
Număr parc HM66A-0530101MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 100UH 430MA 801 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4696 pcs Fișa cu date HM66A-0530101MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 100µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 100µH Shielded Wirewound Inductor 430mA 801 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 801 mOhm Max Ratingul curent 430mA