HM66A-05204R1MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-05204R1MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 4.1UH 1.2A 81 MOHM SMD
Foi de date: HM66A-05204R1MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-05204R1MLF13
Număr parc HM66A-05204R1MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 4.1UH 1.2A 81 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2824 pcs Fișa cu date HM66A-05204R1MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
ecranare Shielded Serie HM66A
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 4.1µH Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 4.1µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 81 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 81 mOhm Max Ratingul curent 1.2A