SMF28AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF28AHRVG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF28AHRVG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Foi de date: SMF28AHRVG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMF28AHRVG
Număr parc SMF28AHRVG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1210327 pcs Fișa cu date SMF28AHRVG.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123W
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 200W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123W Alte nume SMF28AHRVGTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.4A