SMF28AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF28AT1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF28AT1G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL
Foi de date: 1.SMF28AT1G.pdf2.SMF28AT1G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMF28AT1G
Număr parc SMF28AT1G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7090 pcs Fișa cu date 1.SMF28AT1G.pdf2.SMF28AT1G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie SMF Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 200W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume SMF28AT1GOSDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.4A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMF*A Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMF28A-TP
SMF28A-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL
In stoc: 196749 pcs
Descarca: SMF28A-TP.pdf
RFQ
SMF3.3
SMF3.3
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 3.3V 6.8V SOD123FL
In stoc: 725207 pcs
Descarca: SMF3.3.pdf
RFQ
SMF28AHRVG
SMF28AHRVG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Descarca: SMF28AHRVG.pdf
SMF28CA-TP
SMF28CA-TP
Descarca:
SMF28AT1
SMF28AT1
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: SMF28AT1.pdf
SMF3.3.TCT
SMF3.3.TCT
Producători: Semtech
Descriere: TVS DIODE 3.3V 8V SC70-5
Descarca: SMF3.3.TCT.pdf
SMF28K2JT
SMF28K2JT
Producători: AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere: RES SMD 8.2K OHM 5% 2W 2616
Descarca: SMF28K2JT.pdf
SMF30A RQG
SMF30A RQG
Descriere: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W