MBR20150PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR20150PTHC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR20150PTHC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Foi de date: MBR20150PTHC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR20150PTHC0G
Număr parc MBR20150PTHC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110404 pcs Fișa cu date MBR20150PTHC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.02V @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD (TO-3P) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Through Hole TO-247-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 150V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR20150PT C0G
MBR20150PT C0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247