MBR20150SCT-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR20150SCT-E1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTT 150V 10A TO220-3
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR20150SCT-E1
Număr parc MBR20150SCT-E1 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTT 150V 10A TO220-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 189446 pcs Fișa cu date
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 150V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A