THN 30-4812WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 30-4812WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 30-4812WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: THN 30-4812WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 30-4812WI
Număr parc THN 30-4812WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1133 pcs Fișa cu date THN 30-4812WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 30WI Putere (Wați) 30W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-1712
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 90% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THN 30-4815
THN 30-4815
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 30W
In stoc: 1620 pcs
Descarca: THN 30-4815.pdf
RFQ
THN 30-4815WI
THN 30-4815WI
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 24V
In stoc: 1278 pcs
Descarca: THN 30-4815WI.pdf
RFQ
Descarca: THN 30-2425WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 30W
Descarca: THN 30-4813.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 30W
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 23W