THN 30-4811WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 30-4811WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 30-4811WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V
Foi de date: THN 30-4811WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 30-4811WI
Număr parc THN 30-4811WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1232 pcs Fișa cu date THN 30-4811WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 30WI Putere (Wați) 30W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-1711
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 90% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Aplicații ITE (Commercial)