THN 15-2423WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-2423WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 15-2423WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V
Foi de date: THN 15-2423WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 15-2423WI
Număr parc THN 15-2423WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1877 pcs Fișa cu date THN 15-2423WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 15WI Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-2294
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 88% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA, 500mA Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THN 15-4810
THN 15-4810
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 13W