THN 15-2422WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-2422WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 15-2422WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V
Foi de date: THN 15-2422WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 15-2422WI
Număr parc THN 15-2422WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2283 pcs Fișa cu date THN 15-2422WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 15WI Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-2292
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 87% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 625mA, 625mA Aplicații ITE (Commercial)