CK45-R3DD102KANRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3DD102KANRA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK45-R3DD102KANRA
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Foi de date: 1.CK45-R3DD102KANRA.pdf2.CK45-R3DD102KANRA.pdf3.CK45-R3DD102KANRA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CK45-R3DD102KANRA
Număr parc CK45-R3DD102KANRA Producător TDK Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 2KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură R
Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm) Serie CK45-RR
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 445-15895
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) Caracteristici High Voltage, Low Dissipation Factor
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
capacitanță 1000pF Aplicații Automotive