CK45-R3DD102K-GRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK45-R3DD102K-GRA
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Foi de date: 1.CK45-R3DD102K-GRA.pdf2.CK45-R3DD102K-GRA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CK45-R3DD102K-GRA
Număr parc CK45-R3DD102K-GRA Producător TDK Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 2KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 625243 pcs Fișa cu date 1.CK45-R3DD102K-GRA.pdf2.CK45-R3DD102K-GRA.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură R
Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm) Serie CK45-RR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici High Voltage, Low Dissipation Factor Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc capacitanță 1000pF