HPL1005-4N7
SusumuSusumu
HPL1005-4N7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HPL1005-4N7
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului FIXED IND 4.7NH 500MA 500 MOHM
Foi de date: 1.HPL1005-4N7.pdf2.HPL1005-4N7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HPL1005-4N7
Număr parc HPL1005-4N7 Producător Susumu
Descriere FIXED IND 4.7NH 500MA 500 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6757 pcs Fișa cu date 1.HPL1005-4N7.pdf2.HPL1005-4N7.pdf
Tip Thin Film Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie HPL
Evaluări - Q @ Freq 13 @ 300MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 408-1008-1 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 300MHz Inductanţă 4.7nH
Înălțime - așezată (Max) 0.013" (0.33mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 4.7nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 500 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 500 mOhm Max
Ratingul curent 500mA Curent - saturație -