HPL1005-4N3
SusumuSusumu
HPL1005-4N3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HPL1005-4N3
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului FIXED IND 4.3NH 550MA 460 MOHM
Foi de date: HPL1005-4N3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HPL1005-4N3
Număr parc HPL1005-4N3 Producător Susumu
Descriere FIXED IND 4.3NH 550MA 460 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5135 pcs Fișa cu date HPL1005-4N3.pdf
Tip Thin Film Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie HPL
Evaluări - Q @ Freq 13 @ 300MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 408-1317-1
HPL10054N3
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 300MHz Inductanţă 4.3nH
Înălțime - așezată (Max) 0.013" (0.33mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 4.3nH Unshielded Thin Film Inductor 550mA 460 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 460 mOhm Max
Ratingul curent 550mA Curent - saturație -