PEC31SFDN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC31SFDN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC31SFDN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS
Foi de date: 1.PEC31SFDN.pdf2.PEC31SFDN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC31SFDN
Număr parc PEC31SFDN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26635 pcs Fișa cu date 1.PEC31SFDN.pdf2.PEC31SFDN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.838" (21.29mm) Alte nume S1242E-31
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 31 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.420" (10.67mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)