PEC31SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC31SFAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC31SFAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS
Foi de date: 1.PEC31SFAN.pdf2.PEC31SFAN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC31SFAN
Număr parc PEC31SFAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45265 pcs Fișa cu date 1.PEC31SFAN.pdf2.PEC31SFAN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.538" (13.67mm) Alte nume S1212E-31
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 31 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)