ABC28HETS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC28HETS
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100
Foi de date: ABC28HETS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC28HETS
Număr parc ABC28HETS Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9870 pcs Fișa cu date ABC28HETS.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Single Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții / Bay / Row -
Numărul de poziții 28 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Caracteristici -
Tip de contact Cantilever Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Contactați Finish Gold
Culoare - Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)