ABC300-1T05G
BelBel
ABC300-1T05G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC300-1T05G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 200/300W
Foi de date: ABC300-1T05G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 793 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABC300-1T05G
Număr parc ABC300-1T05G Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 200/300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 793 pcs Fișa cu date ABC300-1T05G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 5.9kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serie ABC300 Putere (Wați) 200W (300W Forced Air)
Alte nume 179-2656 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă - descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 28A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 28A Aprobări CE