RNCP0603FTD11K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD11K0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCP0603FTD11K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 11K OHM 1% 1/8W 0603
Foi de date: 1.RNCP0603FTD11K0.pdf2.RNCP0603FTD11K0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCP0603FTD11K0
Număr parc RNCP0603FTD11K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 11K OHM 1% 1/8W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11835714 pcs Fișa cu date 1.RNCP0603FTD11K0.pdf2.RNCP0603FTD11K0.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Serie RNCP Rezistenţă 11 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNCP 0603 T1 11K 1% R
RNCP0603FTD11K0TR
RNCP0603T111KFR
RNCP0603T111KFRTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 11 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film