RNCP0603FTD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD100R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCP0603FTD100R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 100 OHM 1% 1/8W 0603
Foi de date: 1.RNCP0603FTD100R.pdf2.RNCP0603FTD100R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCP0603FTD100R
Număr parc RNCP0603FTD100R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 100 OHM 1% 1/8W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11613033 pcs Fișa cu date 1.RNCP0603FTD100R.pdf2.RNCP0603FTD100R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Serie RNCP Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNCP 0603 T1 100 1% R
RNCP0603FTD100RTR
RNCP0603T1100FR
RNCP0603T1100FRTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film