RC1KB68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC1KB68K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 68K OHM 1W 10% AXIAL
Foi de date: 1.RC1KB68K0.pdf2.RC1KB68K0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RC1KB68K0
Număr parc RC1KB68K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 68K OHM 1W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3333 pcs Fișa cu date 1.RC1KB68K0.pdf2.RC1KB68K0.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Serie RC Rezistenţă 68 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RC 1 68K 10% A