RC1R0EA100RKE
OhmiteOhmite
RC1R0EA100RKE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC1R0EA100RKE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 100 OHM 10% 1W J LEAD
Foi de date: RC1R0EA100RKE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC1R0EA100RKE
Număr parc RC1R0EA100RKE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 100 OHM 10% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14702 pcs Fișa cu date RC1R0EA100RKE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -1300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Recessed Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Serie RC Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 8127 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.278" (7.06mm)
Caracteristici Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Compoziţie Carbon Composition