GYC65004
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYC65004 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYC65004
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH
Foi de date: GYC65004.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYC65004
Număr parc GYC65004 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13610 pcs Fișa cu date GYC65004.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.433" Dia (11.00mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
ambalare Bulk Alte nume GYC65004-ND
SG9149
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 4.5 ~ 65pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitate 4.5 ~ 65pF