GYC40003
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYC40003
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 3.5-40PF 100V TH
Foi de date: GYC40003.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYC40003
Număr parc GYC40003 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 3.5-40PF 100V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18551 pcs Fișa cu date GYC40003.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 3.5 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitate 3.5 ~ 40pF